Blumil w TV!

 

Jeśli śledzisz historię Blumil na Facebook wiesz zapewne o wszystkich ekscytujących rzeczach, które ostatnio się wydarzyły. Informacje o Blumil pojawiły się w telewizji i to parokrotnie. Polskie media zainteresowały się elektrycznym wózkiem inwalidzkim formy Blumil, dla którego żadne bariery nie istnieją. Moim priorytetem jest wspomagać osoby poruszające się na wózkach i dawać im poczucie wolności poprzez umożliwienie im poruszania się po trudnym terenie dlatego jestem szczęśliwy i podekscytowany, że informacje o Blumil tak szybko się rozprzestrzeniły. Od kiedy coraz większa liczba ludzi może słyszeć o możliwościach jakie dają nasze wózki inwalidzkie możemy szybciej i bardziej kreatywnie się rozwijać jako marka Blumil i oczywiście jako grupa ludzi nieustannie pracująca nad kolejnymi wersjami wózków. Jestem dumny z naszych dotychczasowych dokonań i myślę o dalszym rozwoju.

Podsumujmy wszystkie wspaniałe rzeczy , które niedawno miały miejsce.

 

TVP3

Kiedy polska telewizja publiczna zaproponowała mi wyemitowanie krótkiego programu o Blumil byłem pozytywnie zaskoczony. Nakręcony materiał rzeczywiście przedstawiał krótką historię Blumil. Od paru lat poszukiwałem wózka, na którym mógłbym się swobodnie poruszać. Niestety moje poszukiwania były bezskuteczne, rynek nie oferował niczego co odpowiadałaby moim potrzebom wiec postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce i skonstruować taki wózek, który dałby mi wreszcie upragniona przeze mnie wolność. Oto jak narodził się pomysł, ale wprowadzenie go w życie zajęło mi 5 lat. W moim krótkim wystąpieniu podsumowałem zalety Blumil i pokazałem jak wózek radzi sobie w trudnym terenie. Materiał jest w języku polskim. Jeśli chcesz zobaczyć Blumil w akcji …. możliwość poniżej.

https://www.facebook.com/blumil/videos/1266715036780779/

Raport o Blumil w TVN „Turbo”

TVN Turbo skupia się na nowinkach w przemyśle motoryzacyjnym wiec byłem bardzo szczęśliwy, iż Blumil znalazł się w tym programie. Blumil dobrze prezentuje się w telewizji, nawet jeśli pokazywany jest po prezentacji nowych modeli Ferrari. Pomijając ten drobny żart, TVN Turbo zaprezentowało liczne możliwości mojego Blumil. Możecie zobaczyć jak Blumil radzi sobie w trudnym terenie górskim czy na plaży i jak wygląda jego nawigacja. Pamiętajmy, że Blumil może rozwijać szybkość do 20 km na godzinę. Oprócz tych wszystkich informacji możecie obejrzeć mojego psa asystującego- suczkę Coco, która jest prawdziwą gwiazdą tego nagrania!

 

Artykuł o Blumil w Rzeczpospolitej

Artykuł o Blumil znalazł się w tym opiniotwórczym medium – ogólnopolskim dzienniku ekonomicznym 28 marca. Przedstawiono w nim możliwości jakie daje Blumil osobom niepełnosprawnym, sposób w jaki wózek jak skonstruowany i jak należy się nim poruszać oraz nasze plany na przyszłość. Co przyniesie przyszłość – zobaczymy. Może tańsze i lżejsze wersje Blumil?

 

Interia

Interia to jeden z najbardziej popularnych polskich serwisów internetowych, dlatego wielką przyjemnością dla mnie było zamieszczenie tam artykułu o Blumil. W artykule przedstawiona jest historia Blumil, informacja jak działa wózek a także informacja o moim najnowszym projekcie „Góry dla niepełnosprawnych”. To Blumil w pigułce!

To są ostatnie doniesienia medialne o Blumil- chce abyście byli informowani o wszystkim na bieżąco. Jesteście ze mną od początku, bez współpracy z wami Blumil nie stałby się takim wózkiem jak jest dzisiaj. Ponieważ ciągle rozprzestrzeniamy nasza ideę wolności na całym świecie, chciałbym wam wszystkim podziękować za wsparcie dla Blumil. Razem budujemy społeczność, która ceni wolność i kreuje możliwości – razem możemy zmienić świat!