Szkoła jazdy Blumil

 

Kiedy nadchodzi wrzesień i cieszymy się ostatnimi już ciepłymi dniami lata rozpoczyna się szkoła i czas kiedy należy rozpocząć naukę. A wiec zaczynajmy! Tym razem nie będzie pracy domowej, testów a jedynie duża dawka życiowych porad, które rozszerzą wasza wiedzę.

Panie i Panowie szkoła jeździecka Blumil właśnie rusza. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak można się poruszać na wózku inwalidzkim to z nami pogłębisz swoja wiedzę. Rusza klasa Blumil – tu zostaniesz poinformowany i zainspirowany. Zaczynamy!

 

Blumil w górach
Blumil w górach

 

Jak powstał Blumil

Historia Blumil jest dłuższa niż myślisz. Zajęło nam 5 lat wykreowanie tego wózka elektrycznego. Na efekt znany dzisiaj złożyły się lata testów i poprawek. Ostatecznie Blumil stał się tym czym miał się stać – czyli przepustką do wolności.

Jest lekki, przenośny i łatwy do nawigacji. Zapytacie dlaczego. Dlatego, iż bazuje na konstrukcji Segway/ Airwheel / Ninebot, która jest intuicyjna a więc łatwa w obsłudze. Po drugie Blumil wyposażony jest w żyroskopy i komputer pokładowy, który umożliwia wyważenie wózka. Dodatkowo Blumil jest dwukołowy, łatwo mieści się w małych przestrzeniach i jest idealny do jazdy po mieście. Wąskie uliczki Barcelony, Paryża czy Lizbony nie są wyzwaniem dla Blumil. 8 centymetrów wolnej przestrzeni pomiędzy podstawą wózka a powierzchnią, po której się porusza umożliwia jazdę w trudniejszym terenie poza miastem.

Najlżejszy wózek elektryczny Blumil waży 38 kg i łatwo mieści się w bagażniku większego samochodu. Chcesz poczuć wiatr we włosach? Blumil rozwija prędkość 20 km na godzinę. Uwierz mi, byłem najszybszy ze wszystkich poruszających się na Segway w Budapeszcie!

Jak prowadzić wózek elektryczny Blumil

Blumil prowadzi się bardzo intuicyjnie. Jest wrażliwy na sposób poruszania się twojego ciała. Jeśli pochylasz się do przodu wózek ruszy do przodu. Jeśli odchylisz się do tyłu wózek zatrzyma się. Jeśli odchylisz się jeszcze bardziej Blumil pojedzie do tyłu. Delikatne ruchy twojego ciała powodują, iż wózek porusza się tak jak sobie życzysz. Ponieważ poruszanie ciałem powoduje ruch wózka nawigacja na ulicy w górach czy na plaży nie nastręcza trudności. Komputer zapewnia, że wszystko jest stabilne.

Oto przykładowy film ilustrujący jazdę.

Prowadzenie wózka jest bardzo łatwe i intuicyjne. Warto wspomnieć, iż nie musisz używać do tego dużo siły. Delikatne ruchy twojego ciała wystarczą aby utrzymać wózek w ruchu. Wózek może ci wszędzie   towarzyszyć. Z Blumil spędziłem wspaniały czas zwiedzając Rio. Blumil jest bardzo przyjazny dla człowieka. Zobaczcie sami jak radzi sobie Angelika – jej pierwszy raz na Blumil.

Blumil – wózek elektryczny dający pełną swobodę

Blumil i swoboda idą jak najbardziej w parze! Przede wszystkim transportowanie wózka jest łatwe, latanie z wózkiem samolotem nie jest koszmarem sennym oraz planowanie podróży jest beztroskie ponieważ wiesz, że twój wózek poradzi sobie z wyboistymi nawierzchniami. Jeśli zastanawiasz się jaki typ wózka elektrycznego Blumil byłby dla ciebie najlepszy odwiedź nasz blog a znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Wielki ranking dostępności pokaże ci jak kształtuje się dostępność w ponad 20 najbardziej uczęszczanych przez turystów miejscach na świecie. Wszystkie miejsca są opisane i dokładnie sklasyfikowane pod katem dostępności. Znajdziesz tam również wskazówki z pierwszej ręki co naprawdę warto podczas tych podróży zobaczyć.

Pamiętaj, każdy powinien zakosztować wolności! Będzie to łatwe z Blumil.

Więcej informacji o Blumil znajdziesz na Facebook i Instagram.