Blumil w świecie książek elektronicznych: część II

Gdy po raz pierwszy wspomniałem o książce elektronicznej Blumil, powiedziałem, iż zawiera ona około 100 stron informacji i porad na temat jak podróżować, jak również podpowiedzi co warto zobaczyć i jak wygląda rating dostępności tych miejsc. Teraz z częścią II mamy już więcej informacji – w sumie 169 stron praktycznej wiedzy na temat podróży. Zachęcam do lektury!
Książka elektroniczna zabierze cię w podróż do 13 miejsc na świecie. Jako pierwszy odkryjemy kosmopolityczny, tętniący zżyciem Berlin, potem udamy się do niebiańskiego kraju Tajlandii. Zobaczymy również Paryż, zakochamy się we wspaniałej scenerii Republiki Południowej Afryki i zagubimy w nocnych światłach Szanghaju. Nuda i podróżowanie nigdy nie idą w parze – przygotuj się wiec na zabawę, ponieważ idziemy na e-bookową podróż po świecie!

 

Berlin

 

Tutaj możesz pobrac książkę elektroniczną!

13 z 18 rozdziałów książki opisuje konkretny kierunek podróży w krótkiej, ale możliwie najbardziej syntetycznej formie. Zawsze opisane są atrakcje turystyczne, podana jest ocena ich dostępności oraz podane są praktyczne porady cenne podczas podróżowania. Porady te sprawią na przykład, że podróże samolotowe przestaną już być koszmarem.

Trójmiasto!

Ocena dostępności dla całej Europy:  część II

Jak wspomniałem, książka składa się z 13 rozdziałów opisujących podróże. Rozdziały te odnoszą się do praktycznych aspektów podróży. Otrzymanie książki elektronicznej jest bezpłatne po uprzednim zgłoszeniu przez was zainteresowania. Ponieważ my również nie lubimy spamu, poinformujemy cię tylko o rzeczach naprawdę istotnych dla społeczności Blumil. Przygotuj się na wiele inspiracji. Inspiracja jest bowiem naszym celem. Inspiracja daje poczucie wolności. Budujmy wspólnie lepszy świat!

RPA!

Pamiętajmy, iż niektóre z podróży miały miejsce dosyć dawno temu i ocena dostępności może obecnie wyglądać nieco inaczej. Mam nadzieje, iż zmieniła się na lepsze. W międzyczasie powstał również wózek elektryczny Blumil, który znacząco ułatwia podróżowanie. Dlatego właśnie moja druga wyprawa do Lizbony była znacznie łatwiejsza, pomimo że miasto było tak samo pagórkowate a powierzchnie, jak zawsze wyboiste.

Szanghaj!

Ocena dostępności

Jak oceniana jest dostępność ? Pod uwagę brane są 4 kategorie: hotele, chodniki, sklepy i restauracje oraz atrakcje turystyczne. Maksymalna liczba punktów, jakie można otrzymać w każdej kategorii, wynosi 10. Wózki w jasnym szarym kolorze to punkty utracone. Liczone są jedynie czarne wózki zaznaczone boldem. Finalna ocena to średnia uzyskana z 4 rozpatrywanych kategorii.

Aby doświadczyć wolności, musisz wyjść ze swojej strefy komfortu. Daj szanse naszej książce elektronicznej. Podróżowanie jest dla wszystkich, którzy odważą się porzucić znane i zanurzyć się w nieznane. Namawiam Was na te wspaniałe przygody – przeżyjmy to razem!

Więcej informacji o Blumil znajdziesz na platformach Facebook i Instagram.