10 powodów, aby mieć własny elektryczny wózek inwalidzki Blumil

 

Odkąd w moje życie wkroczył elektryczny wózek inwalidzki Blumil wszystko się zmieniło. Doświadczanie wolności stało się rzeczywistością, niebezpieczne chodniki przestały podczas spacerów zagrażać mojemu bezpieczeństwu a poruszanie się po mniej dostępnych przestrzeniach stało się łatwiejsze. Aby jednak  nie być gołosłownym przedstawię wam 10 realnych powodów, dla których warto mieć wózek elektryczny typu Blumil. Tych powodów jest oczywiście o wiele więcej, ale skupmy się na 10 podstawowych…

 

  • Jest lekki

Ponieważ najlżejszy model Blumil waży zaledwie 37,5 kg można powiedzieć, że Blumil jest najlżejszy ze znanych mi z rynku modeli wózków elektrycznych. Niewielka waga przekłada się również na łatwość sterowania. Testowałem inne wózki elektryczne i pomimo, iż niektóre z nich mają doskonałe rozwiązania to ich waga powoduje, iż nie są praktyczne w codziennym użytkowaniu.

 

  • Jest przenośny

Blumil ze względu na swój rozmiar i wagę jest łatwy w transporcie miejskim. Metro, tramwaj, pociąg – Blumil poradzi sobie wszędzie. Miałem okazje to sprawdzić. To  naprawdę niezwykłe ułatwienie. Nie muszę się zastanawiać czy  wózek uda się przetransportować  komunikacja miejską. To wielki komfort.

Lekki i mobilny!

 

  • Jest idealny do małych pomieszczeń

Blumil jest nie tylko lekki i przenośny, ale również dość mały i ma elegancki wygląd. Potrzebowałem czegoś co pozwoli mi się bezproblemowo  poruszać po zatłoczonych ulicach, lotniskach czy chociażby wystawach i targach takich chociażby jak targi IFA w Berlinie. Wiele lat zajęło mi wprowadzanie zmian do projektu wózka, aby finalnie nadawał się do nawigowania w małych przestrzeniach. Najważniejsze jednak, iż udało się!

Blumil w berlińskiej przestrzeni targowej!

 

  • Jest szybki

Najszybszy model Blumil porusza się z prędkością 20 km/godz, najwolniejszy z prędkością 15 km/godz. Kiedy w Budapeszcie jeździliśmy na Segway byłem najszybszy z grupy moich przyjaciół! Jeśli lubisz przysłowiowy wiatr we włosach nie będziesz rozczarowany. Oczywiście nie można z niczym przesadzać. Pamiętaj, aby Blumil był zawsze naładowany. Nakarm swój Blumil energią elektryczna i wyruszajcie w przyszłość.

Przez pole na Blumil!
  • Jest idealny do podróżowania

Cechy charakteryzujące Blumil to lekkość, nieduży rozmiar i przenośność. Idealnie możesz poruszać się na małych, zatłoczonych przestrzeniach! Co ważne – Blumil porusza się bez problemu po brukowanych nawierzchniach. Takie chodniki spotyka się często w starych uroczych miastach takich jak Budapeszt czy Praga.  Stanowią one część lokalnego kolorytu. Na Blumil nie będą stanowić dla was żadnej bariery.

Na praskim bruku..

 

  • Porusza się po plaży i innych  piaszczystych powierzchniach

Wiele wózków po prostu tonie w piachu i nie nadaje do poruszania się po piaszczystych powierzchniach. Nie należy do nich jednak Blumil który wspaniale radzi sobie na plaży. Dzięki Blumil  spędziłem letni czas na Majorce znanej z pięknych plaż! Nic nie jest w stanie powstrzymać mnie od zwiedzania wspaniałych, słonecznych wybrzeży!

  • Niestraszne mu góry

Jeśli wolisz góry niż pobyt nad morzem, Blumil sprosta twoim oczekiwaniom. Zwiedziłem region górski i wiem, ze Blumil radzi sobie świetnie w takim terenie. Odwiedziłem w tym roku góry kilkakrotnie i wiem, ze możliwe jest poruszanie się po szlakach turystycznych. Miałem okazję podziwiać wspaniałe, niecodzienne  górskie krajobrazy

 

  • Nie zatrzyma go śnieg

Blumil wspaniale radzi sobie na śniegu. Podczas długich zim jest po prostu bezcenny! Śnieg przecież  nie jest w Polsce żadnym zaskoczeniem, mamy go na co dzień. Blumil pozwala korzystać z tej pięknej pory roku jaką jest zima.

W śnieżnej krainie gór
  • Niestraszne mu nierówne chodniki

Brukowane i nierówne nawierzchnie chodnikowe nie stanowią dla Blumil przeszkody. Pamiętam moją pierwszą wizytę w Lizbonie. Mój manualny wózek nie sprawdzał się w pagórkowatym terenie. Wróciłem rozczarowany. Ostatnio powtórnie odwiedziłem Lizbonę i o dziwo natychmiast zostałem nią oczarowany. Ponieważ Blumil radził sobie z pagórkowaty terenem mogłem skupić się na podziwianiu wszystkiego co mnie otacza i dostrzec  magiczny czar tego miasta. Nie zachęcam oczywiście do zamykania oczu. Czujność zawsze się opłaca. Zaufaj Blumil, ale przede wszystkim sobie!

Niemniej z duma mogę stwierdzić, iż Blumil jako bezpieczny pojazd jest naprawdę godny zaufania.

 

  • Pozwala doświadczyć wolności

Wszystkie wymienione powyżej atuty Blumil sprowadzają się do jednego – Blumil  pozwala doświadczyć wolności. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze pozwala ułatwiać codzienne życie, jest łatwy w przenoszeniu i transporcie. Porusza się po piasku i po śniegu. Pojedziesz nim gdzie będziesz chciał. Dla mnie podróże są pasją i Blumil pozwala mi ją realizować.

Blumil w Barcelonie – stolicy radości życia!

Gdziekolwiek się wybierzesz Blumil będzie ci towarzyszył i sprawdzi się!

Podsumowując: Blumil został stworzony po to abyś mógł doświadczać wolności i żyć bez barier. Każdy dzień z Blumil u boku jest dniem nowych możliwości. Turystyka; czy to po plażach czy po śniegu nie jest niemożliwa. Nie ma stresu i lęku o dostępność w podróżach.