Poznaj użytkowników elektrycznych wózków inwalidzkich Blumil

Użytkowników wózków Blumil można znaleźć na całym świecie, a ich liczba wzrasta z dnia na dzień. Jestem bardzo dumny, widząc jak rośnie ta nasza społeczność, która dzięki Blumil — terenowemu wózkowi elektrycznemu — może doświadczyć wolności. Każda z tych osób — użytkowników Blumil, ma do opowiedzenia swoją niepowtarzalną historię i chociaż nie mogę przytoczyć tutaj ich wszystkich, chciałbym przedstawić chociaż kilka. Blumil dał szansę na korzystanie z wolności Michaelowi, Małgosi, Liesl i wielu innym użytkownikom, którzy woleli zostać anonimowi. Pozwólcie, że przedstawię wam ich historię…

Użytkownicy wózków elektrycznych Blumil; wózek elektryczny, wózek inwalidzki, turystyka bez barier

Poznaj użytkowników Blumil

  • Michael Yuan

    Michael był jednym z pierwszych nabywców Blumil. Jest wytrawnym podróżnikiem i nigdzie nie rusza się bez tego wózka. Jego wózek to Blumil S5, wózek terenowy, który może rozwijać szybkość do 15 km na godzinę i jest w stanie poruszać się po każdym terenie. Jest dość lekki jak na wózek terenowy, waży zaledwie 49 kg. To powoduje, że Michael może podejmować decyzje o każdej przygodzie i zwiedzać świat bez ograniczeń. Kiedy dowiaduję się o licznych podróżach Michaela, jestem niezwykle szczęśliwy.

Użytkownik wózka elektrycznego Blumil, podróżowanie z wózkiem elektrycznym, turystyka bez barier, wózek inwalidzki
Michael!
  • Małgosia

    Poznajcie Małgosię, jest instruktorką hipoterapii. Pomaga ludziom niedowidzącym wykorzystać jazdę konną do celów terapeutycznych. Odkąd zaczęła potrzebować wózka do poruszania się, szukała wózka elektrycznego, który pozwoli jej kontynuować pracę, którą traktuje jako misję i niesienie pomocy osobom potrzebującym. Wspomaga ją Blumil i2, który świetnie sprawdza się w terenie. Wózek ten rozwija szybkość do 20 km na godzinę i waży 63 kg. Ma bardzo wygodną odłączaną kolumnę kierownicy i nadaje się do jazdy w każdym niemal terenie.

użytkownik wózka elektrycznego Blumil, hipoterapia, wózek elektryczny, wózek inwalidzki
Małgosia!
  • Nasz nabywca z Bułgarii

Nasz przyjaciel z Bułgarii przesłał nam informację, że Blumil sprawia, iż może latać! Zobaczcie, wygląda naprawdę na szczęśliwego. Taka wiadomość od nabywcy daje mi ogromną radość i satysfakcję.

użytkownik wózka elektrycznego, wózek inwalidzki, wózek elektryczny
Użytkownik wózka elektrycznego Blumil… z Bułgarii!
  • Użytkownicy Blumil z Norwegii

W Norwegii współpracujemy z fundacją, która zapewnia osobom niepełnosprawnym możliwość korzystania z wózków elektrycznych Blumil przy różnych okazjach. Dlatego od czasu do czasu przesyłają nam zdjęcia zadowolonych użytkowników Blumil. Jest to dla nas wielkie zadowolenie i satysfakcja. Od pierwszego dnia, kiedy wprowadziłem na rynek Blumil, miałem nadzieję, że wielu ludziom przyniesie wolność – taka miała być przecież jego misja!

użytkownik wózka elektrycznego Blumil, wózek inwalidzki, Norwegia, wózek elektryczny
Użytkownicy Blumil z Norwegii!
  • Liesl

Liesl cierpi na porażenie mózgowe z tetraspastycznością. Ona również chciała spróbować jazdy na Blumil. Nie do uwierzenia, ale w parę minut stała się mistrzynią jazdy na Blumil, radząc sobie świetnie z tym wózkiem! Blumil jest przyjazny dla użytkowników, a nawigacja pojazdem jest nadzwyczaj intuicyjna. Miło było patrzeć, jak Liesl testuje Blumil. Zachęcam was do obejrzenia krótkiego wideo.

Jak już zapewne zauważyliście, nabywcami wózków Blumil są różni użytkownicy z różnych stron świata. Ich historie różnią się tez między sobą, ale oni wszyscy doświadczają tego samego uczucia wolności. Jestem wdzięczny za wsparcie, jakie Blumil otrzymał w przeciągu tych wszystkich ostatnich lat i z optymizmem patrzę w przyszłość. Ciągle bowiem trwają prace nad udoskonalaniem Blumil i będą miał dla was jeszcze wiele miłych niespodzianek.

Jeśli nie wiesz, który model Blumil byłby dla Ciebie idealny, nie martw się. Mamy blog poświęcony wszystkim modelom Blumil. Zachęcamy do kontaktu – możesz przesłać do nas wiadomość e-mailową lub skontaktować się z nami na Facebooku, odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Pamiętaj, gdziekolwiek jesteś, czymkolwiek się zajmujesz, zawsze zasługujesz na poczucie wolności, które może ci dać posiadanie wózka Blumil.

Więcej fascynujących historii na temat Blumil znajdziesz na Facebooku lub na Instagramie.