Nowy model elektrycznego wózka Blumil właśnie przybył – Blumil City w całej okazałości

Właśnie pojawił się nowy model elektrycznego wózka! To Blumil City – używając go, doznacie niesamowitych wrażeń. Dla wielbicieli miejskich spacerów to będzie jak podróż na księżyc! Doświadczysz niesamowitego poczucia wolności, spacerując po mieście pod rozgwieżdżonym niebem czy też rozświetlonymi ulicami. Z tym wózkiem odkryjesz wszystko, co miasto ma do zaoferowania. Jest to najlepszy elektryczny wózek inwalidzki dla obszarów miejskich. Waży tylko 27 kg i jest najlżejszym wózkiem elektrycznym. Rozwija prędkość do 18 km/godz. Ma nowoczesny wręcz futurystyczny wygląd, amortyzowany wygodny fotel, którego wysokość można regulować oraz ładny podnóżek. Blumil City na nowo definiuje pojęcie „wygodny”. To strzał w dziesiątkę! Jest stworzony do pokonywania miejskich przygód – zajmijcie miejsce i ruszajmy w nieznane…

wózek elektryczny, wózek inwalidzki, wolność
Blumil City to najlepszy elektryczny wózek na miejskie przygody!

5 twarzy nowego inwalidzkiego wózka elektrycznego Blumil City

  • Lekki i zwrotny

Wiele wózków uważamy za znakomite aż do momentu… kiedy nagle muszę się zmieścić w małych przestrzeniach. I wówczas nagle winda czy toaleta staje się groźną pułapką… Na szczęście na horyzoncie pokazał się Blumil City, który świetnie radzi sobie w małych pomieszczeniach. Ma rozmiary wózka manualnego, mimo iż jest wózkiem elektrycznym. Dzięki tym parametrom nawigacja jest prosta, możemy poruszać się bez ograniczeń, przez wiele godzin, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz po ulicach. Blumil City towarzyszy ci w miejskich wędrówkach!

wózek elektryczny, wózek inwalidzki, Blumil, podróżowanie z wózkiem elektrycznym

  • Dostosowany do parametrów użytkownika

Możesz w prosty sposób dostosować Blumil City do swojego wzrostu. Dlatego ten wózek jest doskonały dla każdego, bez względu na wzrost czy kształt ciała. Kolumna kierownicy jest bardzo łatwa do ustawienia. Możesz ją bez trudu dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Komfort i bezpieczeństwo przede wszystkim! Dostosowywanie Blumil do twoich potrzeb i preferencji jeszcze nigdy nie było tak proste!

wózek elektryczny, wózek inwalidzki, podróżowanie na wózku inwalidzkim

 

  • Składany

Jeśli posiadasz samochód średniej wielkości, nie musisz się przejmować czy Blumil się do niego zmieści. Możesz być spokojny, zmieści się bez problemów. Po prostu jego elementy wspaniale się składają. Dlatego Blumil City zda bez problemu egzamin w miejskich środkach transportu. Tramwaj, autobus czy metro to dla Blumil City bułka z masłem! Wszystko po to, aby ułatwić ci życie.

Blumil city, wózek elektryczny, wózek elektryczny
Blumil City – jak pięknie da się złożyć!
  • Dobrze oświetlony

    Blumil City oświetli twoją drogę! Jest wyposażony w silne, automatyczne światła przednie. W nocy wyglądają absolutnie niesamowicie, a dodatkowo zwiększają twoje bezpieczeństwo. Wszystkie nocne sowy na pewno to docenią – to oświetlenie idealne na nocne eskapady! Espresso o północy w ulubionej kawiarni? Wygląda to na dobry plan, kiedy u twego boku jest Blumil City.

światła, wózek elektryczny, wózek inwalidzki
W oświetloną przyszłość…
  • Wielofunkcyjny

    Blumil City będzie znakomitym kompanem nocnych przygód i wycieczek nie tylko w mieście, ale i w terenie. Musisz jedynie zmienić opony na terenowe i terenowy wózek inwalidzki gotowy. Ilekroć znudzi Ci się miejska dżungla, zmieniasz opony i wyruszasz za miasto!

Podsumowując, Blumil City pomoże ci przetrwać w mieście. W nocy czy w dzień zawsze będzie ci towarzyszyć. Lekki, zwrotny, składany z możliwością regulowania i dobrze oświetlający drogę to jedynie parę przymiotników określających ten super wózek! Będzie ci służył bez względu na to, czy potrzebujesz poruszać się po mieście, czy poza miejskimi terenami.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące najnowszego modelu wózka elektrycznego Blumil, napisz do nas.

Aby przeczytać więcej artykułów śledź  Blumil na Facebooku lub Instagramie!