10 najlepszych prezentów świątecznych dla osób na wózkach inwalidzkich

Święty Mikołaj przybywa do waszego miasta z gotową listą prezentów, ale zawsze może jeszcze w ostatniej chwili coś w niej zmienić… W związku z tym, że sklepy oferują bogatą ofertę i można spełnić nawet 100 życzeń związanych z prezentami, zakupy stają się bardzo trudną rzeczą. Dlatego śpieszę z pomocą, przedstawiając wam listę 10 użytecznych prezentów dla wózkowiczów. W poprzednim roku skupiliśmy się na gadżetach technicznych, ale w tym roku propozycja prezentów będzie bardziej zróżnicowana. Im bardziej zróżnicowana oferta, tym ciekawiej, prawda? Oto lista:

prezenty świąteczne, wózek elektryczny, wózek inwalidzki
10 najlepszych prezentów świątecznych dla osób na wózkach inwalidzkich

1. Blumil City – nowy elektryczny wózek

Nasz nowy model Blumil City jest idealny do użytkowania w mieście. Ponieważ jest bardzo lekki, wspaniale nawiguje się nim w ograniczonej przestrzeni. Jest regulowany i może być składany, dlatego sprawdza się w środkach komunikacji miejskiej. Świetnie porusza się w mieście w ciągu dnia, ale sprawdza się również podczas nocnych eskapad. Automatyczne, mocne przednie światła rozjaśnią każdy mrok. Podsumowując: wózek elektryczny Blumil City to świetny prezent dla osób na całym świecie, gdyż pozwala naprawdę doświadczyć wolności w poruszaniu się – zwłaszcza w miejskiej aglomeracji.

wózek elektryczny, wózek inwalidzki
Najlepszy towarzysz miejskich wędrówek!

2. Kupon do spa

Dlatego kupon spa to wspaniały prezent dla osób, które potrzebują się zrelaksować. Wiele osób narzeka na napięcie pleców spowodowane użytkowaniem wózka inwalidzkiego, a dobry masaż pozwoli to napięcie zniwelować. To sympatyczny prezent. Kto zrezygnowałby z fundowanej wizyty w spa?

voucher do spa, relaks, wózek inwalidzki, wózek elektryczny
Każdy zasługuje na odrobinę relaksu!

3. Skórzane rękawiczki

Pożegnaj się z zadrapaniami i zimnymi dłońmi. To wspaniały prezent dla tych, którzy nie boją się mrozu i kochają sport. Skutecznie ochronią twoje ręce przed zimnem i drobnymi urazami!

skórzane rękawiczki, wózek elektryczny, wózek inwalidzki
Ochrona i elegancja – dwa w jednym!
4. Poduszka na wózek inwalidzki

Z nowym wózkiem inwalidzkim Blumil City nie potrzebujesz już poduszki, gdyż posiada on wspaniałe, komfortowe siedzenie. Nie wszystkie jednak wózki są zaopatrzone w poduszki. Dobrze wiemy, jak przy codziennym użytkowaniu ważna jest wygodna poduszka i jak przekłada się to na komfort życia!

poduszka do wózka elektrycznego, wózek elektryczny, wózek inwalidzki
Wygodna poduszka poprawi komfort życia!

5. Poduszka grzewcza na szyję i na ramiona

Na rynku jest dużo tego rodzaju poduszek. Posiadają regulacje temperatury, są miękkie i nadają się do prania. Praktyczne i fajne niwelują napięcie pleców.

poduszka grzewcza dla wózkowiczów, wózek inwalidzki, wózek elektryczny
Miła poduszka dla wózkowiczów!

6. Mapa podróży

To wspaniały prezent dla osób kochających podróże. Możesz zaznaczać na niej kolorem wszystkie odwiedzane przez ciebie miejsca. To może cię jeszcze bardziej zmotywować cię do podróży i późniejszego zdrapywania/zaznaczania na specjalnej mapie kolejnych odwiedzanych miejsc. Aby zapoznać się z miejscami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich, sprawdź nasz „Wielki Rating Dostępności”.

podróżowanie dla wózkowiczów, wózek elektryczny, wózek inwalidzki

Czy są wśród was entuzjaści podróżowania?
7. Dobry plecak

Dobry plecak to świetny prezent. Będzie przydatny w podróży, na zakupach czy podczas miejskich wypadów. Funkcjonalny plecak ułatwi życie. A jest tyle super modeli do wyboru!

plecak podróżniczy, wózek inwalidzki, wózek elektryczny
Dobry plecak jest niezbędny dla każdego podróżnika!
8. Nowoczesny czajnik

Ten nowoczesny czajnik przyda się w każdej kuchni! Wystarczy popchnąć i woda nalewa się do kubka. Nie trzeba go podnosić i przechylać. Pomysłowe i bezpieczne!

nowoczesny czajnik elektryczny, prezent dla wózkowiczów, wózek elektryczny

9. Głośnik Bluetooth

Wszyscy fani muzycy będą zachwyceni tym głośnikiem! Jego zaletą jest brak kabli. Możesz słuchać swojej ulubionej muzyki przez cały dzień!

głośnik bluetooth, wózek elektryczny, prezent świąteczny

 

10. Pojedynczy uchwyt na kubek

 

Uchwyty na kubki są bardzo przydatne i łatwe w użytkowaniu. Ulubioną kawę lub herbatę zabierasz ze sobą, gdzie chcesz. To absolutnie powinno się mieć!

uchwyt na kubek, wózek elektryczny, wózek inwalidzki

 

To już cała lista prezentów na Gwiazdkę 2017. Chciałbyś coś do tej listy dodać? Będzie nam miło usłyszeć, jaki jest twój ulubiony prezent gwiazdkowy! Mam nadzieje, iż Święty Mikołaj dostarczy wam w tym roku nie tylko fajne prezenty, ale również wiele szczęścia, relaksu i zabawy. Niech Święta będą pełne miłości, radości i ciepła.

Aby przeczytać więcej artykułów śledź nas na Facebooku i Instagramie!